O Sklej-Model

SKLEJ-MODEL jest tytułem wydawniczym reprezentującym autorskie wydawnictwo Jerzego Janukowicza. Organem wydającym publikacje „SKLEJ-MODEL” jest firma STUDIO-JFJ Jerzy Janukowicz mieszcząca się w Rzeszowie, na ulicy Langiewicza 18.

W całym cyklu wydawniczym „SKLEJ-MODEL” wydawane są modele kartonowe kierowane dla szerokiego grona modelarzy kartonowych. Zróżnicowane pod względem tematyki jak i poziomu uszczegółowienia - są to głównie modele trudniejsze, wymagające już pewnego doświadczenia modelarskiego oraz zasobu podstawowych narzędzi modelarskich.

Do wszystkich modeli które ukazały się nakładem SKLEJ-MODEL dostępne są również akcesoria, głównie elementy laserowo wycinane.

Dla początkujących modelarzy przeznaczona jest seria „SKLEJ pierwszy MODEL”. Zawiera ona modele bardzo proste, do wykonania których nie potrzeba specjalnych umiejętności ani dużego nakładu pracy, o atrakcyjnej szacie graficznej. Co powoduje że modele „SKLEJ pierwszy MODEL” są idealne szczególnie dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z modelarstwem kartonowym.

Kontakt z wydawnictwem:

STUDIO-JFJ Jerzy Janukowicz

ul. Langiewicza 18

35-085 Rzeszów

tel. 504 867 199

e-mail: biuro@sklej-model.pl

http://sklej-model.pl

Dane konta bankowego:

Dane konta: IBAN (Nr konta): PL 48 1940 1076 3210 4235 0000 0000

SWIFT (tzw. BIC): AGRIPLPR

Adres banku: Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska