Zamówienia powyżej kwoty 100 zł wysyłane są na koszt wydawnictwa! (DARMOWA DOSTAWA)

17 - 21 sierpnia 2023 przerwa urlopowa.

Zamówienia złożone w tym czasie wysyłamy 22 sierpnia 2023r.

Sposoby i koszt dostawy

UWAGA! W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, wszystkie wysyłki wysyłane są do paczkomatów. Zalecamy na skorzystanie z tej bezkontaktowej formy dostawy ograniczającej kontakt z drugą osobą do minimum. 

  • PACZKOMATY INPOST (wymagana przedpłata) - 10 zł brutto (powyżej kwoty zamówienia 100zł - darmowa dostawa)
  • PACZKOMATY INPOST (płatność przy odbiorze) - 10 zł brutto (powyżej kwoty zamówienia 100 zł - darmowa dostawa)
  • Przesyłka Kurier Pocztex (wymagana przedpłata) - 11 zł brutto (powyżej kwoty zamówienia 100 zł - - darmowa dostawa)
  • Przesyłka Kurier Pocztex (płatność przy odbiorze u kuriera)  - 11 zł brutto  (powyżej kwoty zamówienia 100 zł - - darmowa dostawa)
  • Przesyłka do odbioru na Poczcie (wymagana przedpłata)  - 13 zł brutto (powyżej kwoty zamówienia 100 zł - darmowa dostawa)
  • Przesyłka do odbioru na Poczcie (płatność przy odbiorze na Poczcie) - 13 zł brutto  (powyżej kwoty zamówienia 100 zł - darmowa dostawa)
  • Odbiór osobisty w sklepie (Rzeszów, Langiewicza 18) - 0 zł.

Przedpłaty dokonuje się na konto bankowe podane w mailu potwierdzającym zamówienie, jaki otrzymuje klient od sklepu Sklej-Model po złożeniu zamówienia. Możliwa jest przedpłata za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego jak i płatności Przelewy24.pl

Zrezygnowaliśmy z wysyłek towarów jako listy polecone - po podwyżce cen Poczty Polskiej cena za wysyłkę listu poleconego zrównała się niemal z ceną wysyłki jako paczki. Dodatkowo wysyłka towarów jako paczki gwarantuje bezpieczny ich  transport i brak możliwości uszkodzeń mechanicznych. Listy polecone transportuje się w workach, natomiast paczki w kontenerach.

Nowa forma wysyłki - PACZKOMATY INPOST.

Już aktywna jest nowa forma dostawy! Zamów i odbierz swoje zamówienie bezpośrednio w dowolnym Paczkomacie! Opcja szczególnie polecana, gdy nie masz czasu ani możliwości oczekiwania na kuriera. Opcja dostawy zarówno przy zamówieniach przedpłaconych jak i pobraniowych. Wybiera się ją w koszyku przy realizacji zamówienia.

Czas dostawy

Paczki wysyłamy niemal natychmiast po otrzymaniu płatności lub zamówienia z płatnością przy odbiorze. W większości przypadków paczka z zamówieniem dostarczana jest w następnym dniu roboczym (w zależności od regionalizacji)

Sposób płatności

Dostępne są następujące rodzaje płatności:

  • Przedpłata tradycyjnym przelewem bankowym
  • Szybka płatność za pośrednictwem Przelewy24
  • Płatność przy odbiorze zamówienia.